Ücretsiz Android VPN Programı ve Ayarları

facebook android iphone ayarlari

Android telefon ve tabletlerde ücretli ve ücretsiz VPN programları internet bağlantınızı hızlı ve güvenli şekilde erişmenizi sağlar. VPN programlarından söz edildiğinde çoğunun aklına gelen Hotspot Shield programıdır.VPN uygulamalarında alternatif program denemeniz için iki tane VPN uygulamasına yer vermek istedik.

VPN: (Virtual Private Network) uzak ağ / yere (Internet) bir genel ağ üzerinden bağlanırken güvenli bir yol sağlar. Bu uzak ağ gibi ticari bir VPN hizmeti tarafından sağlanan işyeri veya ev ağı ya da biri olarak, tipik bir özel ağdır. Bu tünelden Tüm ağ trafiğini o güvenli ve gizli tutulmasını sağlamak için şifrelenir.

Ücretsiz Android VPN Programı ve Ayarları

Droidvpn ve Finchvpn Android VPN programları, YouTube, Twitter, Facebook, Pandora, Hulu, gibi sitelere sorunsuz ve hızlı bir şekilde bağlanmanızı sağlar. DroidVPN VPN programı ile günlük 100 MB ücretsiz  internet bağlantı çıkışı yapılabilmektedir. Finchvpn uygulaması ile ip ve zaman kısıtlaması uygulanmaktadır. VPN programlarını ücretsiz resmi siteerinden indirebilirsiniz.

Android Cihazlarda Ücretsiz VPN indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir