Telefonda İnternet Hızını Ölçme Hız Testi

facebook android iphone ayarlari

Android ve ios telefonlarında internet hızınızı test etmeniz için herhangi bir bölüm yok. Ama internet hız testi için uygulamalar bulunmaktadır. Android cihazlar için Google Play Store mağazasından, Apple cihazlar içinde App Store’ den indirebilirsiniz.

Buna çözüm olarak Android ve ios marketten ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz speedtest sayesinde telefonunuzun bağlı olduğu internet hızını ölçebilirsiniz mobil internetiniz de dahil.

Program internet hızınızı en doğru bir biçimde ölçüyor değerlere güvenebilirsiniz fakat modemin yakınında test yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Daha önceden bağlı olduğunuz wifi lerin test sonuçlarını da liste halinde tutuyor.

Telefonun bağlı olduğu internet hızını ölçme programı speedtest.net’i asagidaki linkten indirebilirsiniz.

Android cep telefonu ve tabletler için Speedtest indir  play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest

Telefonda İnternet Hızını Ölçme Hız Testi

Telefonda İnternet Hızını Ölçme Hız Testi

İnternet’ le ilgili 4.5G internet Hızı ve Sorgulama Nasıl Olacak ve Android İnternet Ayarları Avea Turkcell Vodafone yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Telefonda İnternet Hızını Ölçme Hız Testi” için bir yorum

  • 19/05/2016 tarihinde, saat 02:36
    Permalink

    Thankyou on your article. Fumererroht, I believe notebook computers have grown to be more popular then ever lately, and already are often the only type of computer included in a family group. The reason is that concurrently actually getting increasingly economical, their processing ability keeps growing to the level exactly where they can be as potent as pc’s out of just a couple of in years past.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir