facebook android iphone ayarlari

Android ve iPhone cep telefonda internet hızını ölçme hız testi nasıl yapılır? Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) internet hız testi. Hız testi uygulaması programı iOS APK indir yükle.

Android ve ios telefonlarında internet hızınızı test etmeniz için herhangi bir bölüm yok. Ama internet hız testi için uygulamalar bulunmaktadır. Android cihazlar için Google Play Store mağazasından, Apple cihazlar içinde App Store’ den indirebilirsiniz.

Buna çözüm olarak Android ve ios marketten ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz speedtest sayesinde telefonunuzun bağlı olduğu internet hızını ölçebilirsiniz mobil internetiniz de dahil.

Program internet hızınızı en doğru bir biçimde ölçüyor değerlere güvenebilirsiniz fakat modemin yakınında test yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Daha önceden bağlı olduğunuz wifi lerin test sonuçlarını da liste halinde tutuyor.

Telefonun bağlı olduğu internet hızını ölçme programı speedtest.net’i asagidaki linkten indirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Android cep telefonu ve tabletler için Speedtest indir  play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest

Telefonda İnternet Hızını Ölçme Hız Testi

Telefonda İnternet Hızını Ölçme Hız Testi

İnternet’ le ilgili 4.5G internet Hızı ve Sorgulama Nasıl Olacak ve Android İnternet Ayarları Avea Turkcell Vodafone yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri