Telefon rehberindeki kişilere toplu mesaj gönderme

facebook android iphone ayarlari

Android cep telefonda rehberde toplu mesaj gönderme nasıl yapılır? Toplu kısa mesaj gönderme ücretsiz. Toplu SMS gönderme uygulaması. Toplu mesaj gönderme programı indir. Telefon rehberindeki kişilere toplu mesaj gönderme. Rehberdeki numaralara toplu mesaj gönderme.

Android toplu SMS uygulaması kısa mesaj GO ile cep telefonda ve simkartta bulunan rehberdeki kişilere toplu mesaj göndermeniz hiç bu kadar kolay olmamıştır. Özellikle toplu sms gönderme özelliği olmayan cep telefonları için harika bir uygulamadır. Bayramlarda ve dini gecelerde kısa mesaj gönderim çilesinden sizi kurtaracaktır.

Toplu SMS programı ile mesaj açıklamasında isim ile selamlamak, grup oluşturma, rehberdeki isimleri aktarma, dosya ile kişi yükleme, yedekleme ve yedeği geri yükleme ve her kişiye özel mesaj şeklinde yollama.

Telefon rehberindeki kişilere toplu mesaj gönderme

facebook müşteri hizmetleri

android telefonda toplu mesaj gönderme programı

Android cep telefonlarda toplu mesaj gönderme uygulamasını Google Play mağazasından kısa mesaj Go şeklinde aratarak deneyebilirsiniz. Mesaj göndermede gitmeme sorunu yaşarsanız operatör yoğunluğu  olabilir. Operatörünüz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Avea ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer uygulama kaynaklıysa uygulamayı kaldırıp telefon önbelleğini temizleyip tekrar yükleyerek deneyiniz.

Android telefonda eski sürüme geri dönme ve Android internet ayarları Türk Telekom Turkcell Vodafone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir