Şüpheli hesap hareketleri tespit ettik Facebook çözümü

facebook android iphone ayarlari

Şüpheli hesap hareketleri tespit ettik” görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor. Bazen spam göndericiler hesabınıdan erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

Şüpheli hesap hareketleri tespit ettik Facebook

Şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook hesabıma girmeye çalışırken şüpheli hesap hareketleri tespit ettik şeklinde bir uyarı aldım diyenler var mı? Facebook hesabıma giremiyorum ne yapmalıyım?

Facebook’ a başka cihazdan ve bilgisayardan girmeyi deneyiniz. Cep telefonu internet’inden ve Wi-Fi üzerinden Facebook’ a girmeye çalışınız. Sorun görülüyorsa, çıkış yapıp Facebook şifre sıfırlama yöntemini deneyiniz. Hesabınız spamlı olabilir. Facebook hesabından başkalarına spamlı içerik gidebilir ve virüslü içerikte paylaşımı yapılıyor olabilir. Fcaebook hesabınız dondurunuz. facebook.com/deactivate.php adresini deneyiniz. Unutmadan hesabı kapatmadan dondurma yapıyorsunuz. Daha sonra tekrar giriş yapıp deneyiniz. Önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook kapatmak Facebook hesabını kalıcı silme ve Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası yazılarına baktınız mı?

Şüpheli hesap hareketleri tespit ettik Facebook çözümü” için 2 yorum

  • 23/05/2017 tarihinde, saat 12:26
    Permalink

    hesabınızda şüpheli rarely tespit ettik deyip resim istiyor yolluyorum kapatılıyor ne yapmaliyim

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir