Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

facebook android iphone ayarlari

Tüm Smart TV ve LED TV televizyonlarda kablolu internet bağlantı kurulumu ve internet ayarları hemen hemen aynıdır. Eğer tüm seçenekleri doğru yaptınız ama hala internet bağlantısı yapamıyorsanız, modemi kapatıp açıp başka LAN kablosu ile deneyiniz. Yine sorun varsa önerdiğimiz Smart TV destek hattını arayabilirsiniz.

Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları

Televizyonda internet bağlantı hatası simgesi ekrana geldiyse veya internet bağlantısı yapamadıysanız, manuel IP ve DNS adresleri giriniz.

Manuel seçeneğini seçip IP adresi satırına modeminizin ip adresine göre bir değer giriniz. Örnek modem IP adresi 192.168.1.1 ise 192.168.1.10, Subnet Mask 255.255.255.0 Gateway 192.168.1.1

Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl YapılırSamsung Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

Vestel Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

LG Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

Sony Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

Arçelik Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

Philips Smart TV Kablolu internet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

Samsung Smart TV F5570 Türksat 4A uydu kurulumu ayarları ve Samsung Smart TV H5070 Full HD sinyal zayıf veya yok yazılarımıza bakabilirsiniz.

Samsung LED TV veya Smart TV’ de internet bağlantı sorunu için televizyonlarda yukarıdaki adımları deneyebilirsiniz. Her hangi bir sorunda yorum bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir