Samsung Garanti Sorgulama imei Öğrenme

facebook android iphone ayarlari

Samsung garanti sorgulama imei öğrenme ? Tüm servislerde garanti ve onarım iş akışları değişkenlik gösterebilir. Servise teslim edilen cihaz, kargoyla yada cihaz sahibinin kendi teslimi ile servise bırakıldıktan itibaren onarım süresi başlar. Garanti kapsamında onarım iş günü 20 gündür. 20 iş gününde onarılmayan cihazlarda ya değişim yapılması yada ürünün ücretinin iadesinin yapılması gerekiyor. Bu bir yasal zorunluluktur.

Samsung garanti sorgulaması için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Cihazınızın imei’ ni bulamadıysanız cihazdan *#06# tuşlarına basarak imei numarasını görebilirsiniz. Eğer cihazı gönderdiniz ve imei not almadıysanız cihazın kutusuna, garanti belgesine veya faturasına bakmanız önerilir.

 

Samsung Garanti Sorgulama imei Öğrenme Nasıl Yapılır?

 

Tüm Samsung cihazlar için özel destek hizmeti almak isterseniz  teknoloji hattını arayabilirsiniz. Garantiye gönderdiğiniz cihazın yanında faturanın fotokopisini göndermeniz önerilir. 2014 Yılında yapılan yeni düzenlemede artık fatura ön plana çıktı.

Güncel bilgiler ve yardım için Samsung resmi sitesini ziyaret etmeniz önerilir. Samsung müşteri hizmetleri 4447711′ den iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir