ROM indirme Adresi ROM Yükleme Uygulaması APK

facebook android iphone ayarlari

ROM Manager uygulaması ile çoğu Android telefonlarda kolay yoldan ROM indirme ve yüklemeyi yapabiliyorsunuz. Tabi güncel ROM ları bulma ve indirmek için ROM Manager uygulamasının ücretli sürümünü kullanmanız gerekiyor. Ücretsiz sürümle bulup indirdiğiniz ROM’ u yükleyebilirsiniz.

ROM Manager uygulamasını Google Play mağazasından ücretli veya ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz. Her hangi bir sorunda destek hattımızı arayabilirsiniz. 

ROM Yükleme Uygulaması APK

ROM Manager uygulaması ile ROM yükleyebilmeniz için cihaz Root’ lu olması gerekiyor. Uygulama ile ROM yedekleme işlemi de yapabiliyorsunuz.

ROM Manager uygulaması ile ROM yükleme

ROM Yükleme Uygulaması APK
ROM Yükleme Uygulaması APK indir 2016
ROM Manager ücretsiz sürüm özellikleri:
* Son ve en büyük ClockworkMod kurtarma için kurtarma Flash.
* Kullanışlı bir UI aracılığıyla ROM’ları yönetin.
* Organize ve Android içinden yedekleme ve geri yükleme gerçekleştirmek!
* SD karttan ROM’lar yükleyin.
* Havadan sevdiğiniz ROM’lar yükleyin!ROM Manager ücretli sürüm özellikleri:* Artımlı güncelleme fermuarlar (veri planını kaydetmek!)
* Premium ROM’lar
* ROM güncellendiğinde için bildirim alma!
* Otomatik yedekleme
* Kuyruğu kurun
* Web geç
* Yedekleme İndir Server bilgisayarınıza kolayca flashable fermuarlar olarak yedeklerini aktarmanızı sağlar.

Eğer sadece elle kurtarma kullanmayı tercih yapmak? Mevcut en gelişmiş kurtarma için, uygulama satın alma Dokunmatik Kurtarma göz atın!

Neden ROM Menajer hesabı izinleri için soruyor?
Web bağlayın sadece google hesabınıza bağlanmak için Google hesabınıza erişmek gerekiyor. Herhangi bir özel veri veya parolaları erişemez.

ClockworkMod Touch Kurtarma:
ClockworkMod Dokunmatik kurtarma (ve kurtarma) bir üretici tarafından yayımlanan her yeni cihaz için koymak gerekiyor iştir.
ROM Manager iş tamamen kesildi, tüm premium özellikler sorunu olmadan çalışmaya devam ediyorum. Ancak, yeni kazanımları liman yok ve kendilerini kurmak. ClockworkMod Dokunmatik cihaz alımlarında başına olmadan, orada binlerce dolar bir yıl ROM Manager ücretsiz ve operasyonel maliyetleri onlarca tutulması. Sunucu maliyetlerini ve emek yinelenen telafi etmek hiçbir şekilde olduğunu ve mühendislik maliyetleri içermez.
Destek topluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir