Raylı Sistemler İş Olanakları

facebook android iphone ayarlari

raylı sistemler iş olanakları

Raylı sistemler okuyan birisinden dinleyin birde raylı sistemleri.

Merhaba değerli veliler,öğrenciler bende Raylı Sistemler son sınıf öğrencisiyim Haydarpaşa Anadolu Meslek lisesinde okuyorum.

8. Sınıfın yaz tatilinde sınav puanları açıklanmış ve Anadolu Liselerini 20-30 puan farkla kaçırmıştım.

Düz liseye gitmektense meslek lisesine gitmemin daha hayırlı olacağını düşünen ailem bana bu okulu önerdiler ve çok kararsız olduğumdan tamam dedik ve geldik.

Geldiğim ilk yıllarda gerçekten çok iyi iş olanakları olduğunu söyleyen hocalarım ve arkadaşlarımın söyledikleri 1-2 yıl geçtikten sonra aynı şeyleri söyleyemez oldular çünki hocalar bölümü sevdirme çabasındayken biz ise Raylı Sistemler öğrencilerine işe alımlarda tolerans veya ek puan gösterileceğini sanıyorduk.

Herneyse şuan lise son sınıftayım fakat güvenim yerinde bu sene 700 kişi alım oldu ve kpss’ye giren bir önceki seneden kazanan arkadaşlarım oldu ve Üniversite okurken kpss’ye girip işe atanacağım allah nasip ederse.

Şuanda ygs’ye 1 ay kalmış bulunmakta staj yerim gerçekten çok iyi haydarpaşa garda çalışıyorum ve oradaki şeflerim gerçekten iyilik sever insanlar zaten birçoğu bizim bölümden bizim sıralardan geçtikleri için çok toleranslı davranıyorlar ders çalışmamıza özen gösteriyorlar ve bizi kendilerinden görüyorlar.Ahmet Nevzat Tokgöz abim 1 aylığına olmasada gelenler yerini dolduramıyor erken çıkmamıza pek izin vermesede gelsin artık 🙂 .

Sizlere staj için önereceğim yerler .

Marmaray Tesisler Bakım Onarım ,Elektrifikasyon Müdürlüğü , Sinyal , Kataner , Emlak inşaat bu bölümlerde çalışıyor diğer arkadaşlarım ve şefleri güler yüzlü candan insanlar.

Sizler içinde Hayırlı Olması Dileğiyle Allah Yolunuzu Açık Etsin Arkadaşlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir