Pokemon GO hızlı seviye atlama leveller itemler

facebook android iphone ayarlari

Pokemon GO hızlı seviye atlama leveller itemler. Pokemon GO destek hattı müşteri hizmetleri telefon numarası var mı? Pokemon GO indir yükle 2016. Pokemon GO seviye atlama leveller listesi. Pokemon GO nasıl indirilir nasıl yüklenir? Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Edge, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, HTC, LG, Sony Xperia ve iPhone 4s 5 5s 6s Plus.

Dünyada ve Türkiye’de en popüler oyununu Pokemon GO, hızlı bir şekilde yükselişine devam ediyor. Oyun ilk haftasında en çok indirilen oyunlar arasında. Apple tarafından yapılan açıklamada ilk 1 hafta içerisinde en çok indirilen oyun oldu.

Peki Pokemon GO oyunda güçlü olmak istiyor musunuz? Evet ise malum seviye atlamanız gerekir. Pokemon GO seviye atlama oyun içerisinde güçlenmenizi sağlayacaktır. Oyunda daha fazla ilerlediğinizde ücretsiz itemlere sahip olacaksınız. Pokemon GO hileleri için Pokemon GO hilesi yazısından ulaşabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

Pokemon GO oyunda itemler ne işe yarar? Pokemon GO yardımcı araç ve malzemelere verilen ad. İtemler aynı zamanda pokemonları daha rahat bulmanızı ve yakalamanızı sağlayacak araçlardır.

Pokemon GO oyunda yakalamış olduğunuz sıradan Pokemonlar varsa, bunları profesöre yollarsanız bu Pokemonları daha güçlü hale getirirsiniz. Pokemon Candy elde edebilirsiniz. Pokemon GO oyununu indirme adresi Pokemon GO indir Android iPhone haberini inceleyebilirsiniz.

Pokemon GO hızlı seviye atlama leveller itemler

 

Pokemon GO hızlı seviye atlama leveller itemler listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir