Önemli Clash Of Clans Saldırı Taktikleri

facebook android iphone ayarlari

Clash Of Clans oyunu için savaş saldırı taktikleri önerileri: Tek tip asker sisteminden vazgeçilmeli ve askerlerin özelliklerini çok yüksek tutunuz. Saldırmak istediğiniz bir köye 25 barbar ve 25 okçu ile saldırabilirsiniz.

Duvar yıkıcılar, zaman kazandırma ve daha fazla askerin hayatta kalmasını sağlayacaktır. Saldırı yapacağınız bölgeye karar vermeden önce önden birkaç asker yollayarak savunma durumuna bakınız. Havadan bir balon yollayarak havan topunun korumalı olup olmadığına bakın. Havan koruması yoksa küçük bir balon saldırısı ile tüm binaları yok etme imkanınız olabilir.

İlk öldürmeniz gerekenler. Klan kalesi ve kahramanlar eğer varsa bunu dikkate alınız. Çok sayıda asker yerine az sayıda asker gönderip savaşın gidişatını belirleyebilirsiniz.

Askerleri tek bir alanda toplamaktansa dağınık olarak karşı tarafa yollayarak, havan topunun etkisini aza indirebilirsiniz.

Okçu kuleleri ve topçuların hedefine devleri yerleştiriniz. Devler ilk olarak bu birimleri sarsacak ve savunma birimleri mecburen devleri hedef alacak devlerin canı fazla olduğundan kolay kolay ölmeyecekler ve arkadan gelecek askerlere yol açmış olacaklar.

Önemli Clash Of Clans Saldırı Taktikleri,Clash Of Clans Oyunu Takdikleri

Ganimet saldırmadan önce, madenlerin nerede konumlandırıldığını bilmeniz gerekiyor. Bunu öğrenmek için işçi kulübelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Gireceğiniz kulübenin üzerinde Zzz şeklinde bir yazı varsa oyuncu offline oyuncudur yani madenleri toplamadığı anlaşılıyor. Ganimet madenlerde olacaktır. Eğer Zzz yazısı yoksa madenler depoda demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir