Note 3 Ortam Sunucusu Şarj Sorunu

facebook android iphone ayarlari

Note 3 Ortam Sunucusu Şarj Sorunu

Merhaba arkadaşlar 2-3 gündür telefonumda şarj sömürme olayı vardı halbuki 0 batarya (orjinal)  batarya 1 haftasını bile doldurmamıştı.

Hemen aldığım yere bataryayı vermektense sorunu telefonda aradım fakat herhangi bir çözüm de bulamadım.

İnternette sorunu yaşayan yüzlerce kullanıcısı olmasına rağmen hiçbir çözüm sağlanamamış durumda.

Son çare olarak ise telefonu fabrika ayarlarına çevireyim olmazsa bataryada sıkıntı vardır dedim ve hemen fabrika ayarlarına çevirdim.

1. Durum ile son durum arasındaki farkı gözünüzle görün şuana kadar başka bir şekilde bu sorunu çözen kimse yok eğer olursa yorum olarak lütfen çözümü atınız.

Note 3 Ortam Sunucusu Şarj Sorunu Varkenki hali

ortam sunucusu

 

Telefonu fabrika ayarlarına çevirdikten sonraki hali fakat dediğim gibi başka türlü çözümü şuana kadar bulunamadı şarjın sürekli boşalıp şarja takılmasındansa verilerinizi bir kenara yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın derim.

ortam sunucusu note 3

 

Sorununuz çözülmediyse yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

 

OKURUMUZDAN GELEN ÇÖZÜM MESAJI

“arkadaşlar 2 yötem var birisi ayarlar genelayarlar sol alt tuş ve uygulama seçeneklerini sıfırla. Fakat asıl sorunu çözen ve daha iyi bir çözüm önereceğim. ayarlar genel ayarlar uygulama yöneticisi ve buradan yukarıda yüklenen kısmı var o kısmı sola çekerek çalışan kısmını bulın çalışan uygulamaların ikonlarına tek tek basarak durdurur ikonuna basın ve uygulamayı durdurun genelde hepsi kapanmasada kapananlar yeterli olacaktır . sorun hallolur. Yalnız ayarları en son yapın çünkü o sıfırlanırsa uygulamadan çıkarsınız. Kolay gelsin şarjınız hiç bitmesin. İki çözümüde uygulayın ayrı ayrı.”

 

 

 

Note 3 Ortam Sunucusu Şarj Sorunu” için 11 yorum

 • 28/02/2015 tarihinde, saat 13:06
  Permalink

  Bende de aynı sorun oldu fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi ama şimdi yine aynısı oldu. Nasıl iş bu ben anlamadım.

  Yanıtla
  • 28/02/2015 tarihinde, saat 14:10
   Permalink

   Aynen öyle vallahi fabrika ayarlarına çevirmekten başka bir çare yok şuanda.

   Yanıtla
 • 01/03/2015 tarihinde, saat 03:08
  Permalink

  Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözüm olarak bataryası nı çıkarıp beklemeye alıyorum . Sonra kar ederken %100 olana kadar çıkarmıyorym düzeliyor. Bu ortam sunucusu nedir nasıl kapatılır ı önemlidir. Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu. Candy crash oyunu oynamaya başladıktan sonra bu sorun çıktı. Ve bir aya yakın süre Candy crash oynamadım sorun görmedim. belki ilgisi yoktur sizde varsa bilgi paylaşın.

  Yanıtla
 • 03/03/2015 tarihinde, saat 14:28
  Permalink

  Bende de aynı sorun mevcut teli servise verdim onlarda mantıklı bir açıklama yapmadılar format atıp geri verdiler birkaç gün düzeldi sonra gene aynı sürekli sarjı yiyor Samsung’tan nefret ettim varsa başka çare paylaşırsanız sevinirim tşk .

  Yanıtla
 • 09/03/2015 tarihinde, saat 13:38
  Permalink

  arkadaşlar 2 yötem var birisi ayarlar genelayarlar sol alt tuş ve uygulama seçeneklerini sıfırla. Fakat asıl sorunu çözen ve daha iyi bir çözüm önereceğim. ayarlar genel ayarlar uygulama yöneticisi ve buradan yukarıda yüklenen kısmı var o kısmı sola çekerek çalışan kısmını bulın çalışan uygulamaların ikonlarına tek tek basarak durdurur ikonuna basın ve uygulamayı durdurun genelde hepsi kapanmasada kapananlar yeterli olacaktır . sorun hallolur. Yalnız ayarları en son yapın çünkü o sıfırlanırsa uygulamadan çıkarsınız. Kolay gelsin şarjınız hiç bitmesin. İki çözümüde uygulayın ayrı ayrı.

  Yanıtla
 • 24/05/2015 tarihinde, saat 07:59
  Permalink

  Merhaba benim NOTE 3 kapalıken şarjda tam doluyor. Şarjdan çıkarttığımda telefonu açıorum ve 100/99’da başlıyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba?

  Yanıtla
  • 24/05/2015 tarihinde, saat 14:30
   Permalink

   Mobil ağınız açık olmadığı halde bu şekil ise servise götürmenizi tavsiye ederim.

   Yanıtla
   • 25/05/2015 tarihinde, saat 12:02
    Permalink

    Malesef servise götürme şansım yok. Çünkü yurtdışından aldım telefonu. Snapdragon 2.1 işlemcili olan 4g li model… Bir forumda okudum açılışta yüzde biri yiyor diyorlar. Telefon açık iken yüzde yüz şarjda olduğunda telefonu şarjdan çıkartıyorum ve wi fi kapalıyken 3 dakika sürüyor yüzde yüz şarj.

    Ama kapal telefonu şarjdan çıkartıp açtığımda direk 99 oluyor. Acaba pilimi değiştirmeliyim diye düşünüyorum.

    Yanıtla
 • 25/05/2015 tarihinde, saat 13:56
  Permalink

  Note 3’ün wi fe bağlantısını kapattım. Işığı sonuna kadar kıstım ve 100’de 100 şarjdayken çıkartııp açtığımda 99 değil 100 yazıyordu. 3 dakika 100de kaldı. Demek ki ışığa bağlı bir problemmiş. Yanıt çn teşekkür ederim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir