facebook android iphone ayarlari

Note 3 Ortam Sunucusu Şarj Sorunu

Merhaba arkadaşlar 2-3 gündür telefonumda şarj sömürme olayı vardı halbuki 0 batarya (orjinal)  batarya 1 haftasını bile doldurmamıştı.

Hemen aldığım yere bataryayı vermektense sorunu telefonda aradım fakat herhangi bir çözüm de bulamadım.

İnternette sorunu yaşayan yüzlerce kullanıcısı olmasına rağmen hiçbir çözüm sağlanamamış durumda.

Son çare olarak ise telefonu fabrika ayarlarına çevireyim olmazsa bataryada sıkıntı vardır dedim ve hemen fabrika ayarlarına çevirdim.

1. Durum ile son durum arasındaki farkı gözünüzle görün şuana kadar başka bir şekilde bu sorunu çözen kimse yok eğer olursa yorum olarak lütfen çözümü atınız.

Note 3 Ortam Sunucusu Şarj Sorunu Varkenki hali

ortam sunucusu

 

Telefonu fabrika ayarlarına çevirdikten sonraki hali fakat dediğim gibi başka türlü çözümü şuana kadar bulunamadı şarjın sürekli boşalıp şarja takılmasındansa verilerinizi bir kenara yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın derim.

facebook müşteri hizmetleri

ortam sunucusu note 3

 

Sorununuz çözülmediyse yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

 

OKURUMUZDAN GELEN ÇÖZÜM MESAJI

“arkadaşlar 2 yötem var birisi ayarlar genelayarlar sol alt tuş ve uygulama seçeneklerini sıfırla. Fakat asıl sorunu çözen ve daha iyi bir çözüm önereceğim. ayarlar genel ayarlar uygulama yöneticisi ve buradan yukarıda yüklenen kısmı var o kısmı sola çekerek çalışan kısmını bulın çalışan uygulamaların ikonlarına tek tek basarak durdurur ikonuna basın ve uygulamayı durdurun genelde hepsi kapanmasada kapananlar yeterli olacaktır . sorun hallolur. Yalnız ayarları en son yapın çünkü o sıfırlanırsa uygulamadan çıkarsınız. Kolay gelsin şarjınız hiç bitmesin. İki çözümüde uygulayın ayrı ayrı.”

 

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri