Minecraft Zırh Yapımı

facebook android iphone ayarlari

Minecraftta hayatta kalmak için savunma itemlerimizide geliştirmemiz gerekmekte. Minecraft’ta Savunma için zırh yapmamız gerekmekte.

En iyi koruma yapan zırhların sıralaması en iyiden kötüye doğru şu şekildedir : ELMAS ZIRH, DEMİR ZIRH,ALTIN ZIRH,DERİ ZIRH şeklide bir sıralaması vardır.

Altın zırh ile deri zırh arasında fark olmadığı için altınlarınızı balta,kazma yaparsanız daha mantıklı olur çünki altınların kazma ve kesme hızı elmasa göre bile daha yüksektir fakat hemen kullanıma bağlı olarak süresi bitmekte.

Gelelim minecraft zırhların nasıl yapılacağına:

Minecraft Kafalık Yapımı

1.Crafting Table oluşturuyoruz ve sağ tıklıyoruz

crafting table

2.Crafting table’a sağ tıklıyoruz ve açılan bölüme elimizdeki maddeleri şekildeki gibi diziyoruz.Şunu unutmayın şekilde demir konulmuş siz oraya deri koyarsanız deri kafalığınız elmas koyarsanız elmas kafalığınız olur.

elmas kafalık yapımı

Minecraft Göğüslük Yapımı

1.Crafting Table oluşturuyoruz ve sağ tıklıyoruz

crafting table

2.Crafting table’a sağ tıklıyoruz ve açılan bölüme elimizdeki maddeleri şekildeki gibi diziyoruz.Şunu unutmayın şekilde demir konulmuş siz oraya deri koyarsanız deri göğüslüğünüz elmas koyarsanız elmas göğüslüğünüz olur.

minecraft zırh yapımı

 

 

Minecraft Pantaolon Yapımı

1.Crafting Table oluşturuyoruz ve sağ tıklıyoruz

crafting table

2.Crafting table’a sağ tıklıyoruz ve açılan bölüme elimizdeki maddeleri şekildeki gibi diziyoruz.Şunu unutmayın şekilde demir konulmuş siz oraya deri koyarsanız deri pantalonunuz elmas koyarsanız elmas pantalonunuz olur.

minecraft don yapımı

Minecraft Ayakkabı Yapımı

1.Crafting Table oluşturuyoruz ve sağ tıklıyoruz

crafting table

2.Crafting table’a sağ tıklıyoruz ve açılan bölüme elimizdeki maddeleri şekildeki gibi diziyoruz.Şunu unutmayın şekilde demir konulmuş siz oraya deri koyarsanız deri ayakkabı elmas koyarsanız elmas ayakkabınız olur.

minecraft ayakkabı yapımı

 

Oyunun başında  hızlıca hayvanları keserek derisinden zırh(ayakkabı,kask,pantolon,yelek) yapabilir ve diğer oyunculara karşı hayatta kalma şansınız yükselir 2ws 1 bile yapabilirsiniz hemen..

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir