facebook android iphone ayarlari

Merhaba minecraft oyuncuları çoğu kaynakta minecraft sunucuları 2015-2016 test edilmeden sunulmuş durumda ve yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor.

Biz ise sizlere minecraft türk serverlarını test ederek bu sayfada yayınlayacağız ve sürekli bu sayfa güncel olacak kapanan serverlar silinecek açılan server’lar eklenecek.

Sizler için sağlam bir derleme oluşturmaya çalıştık eğer sizinde serveriniz var ve bu listeye eklenmesini istiyorsanız yorum olarak serverinizi yazın biz inceler ekleriz.

Geçelim Minecraft Türk Server Listesine

———————————————————————–

Batihost : Oyunculara minecraft server satan bir sitenin kendi sunucusu yani kapanma ihtimaline 0 diyebiliriz fakat adminlerin server ile ilgilenip ilgilenmediğine girip baka bilirsiniz.

ip adresi : 178.32.61.53

incelendiğinde 30 kişi online durumdaydı.

2000 kişilik minecraft server

websitesi : https://batihost.com/minecraft.php

———————————————————————–

Unio Craft : Çoğu oyuncusu türk olan bu serverin sahibide türk ve yabancı oyuncuda barındırmakta türkler ile birleşip yabancı oyuncuları alt edebilirsiniz.

ip adresi : 37.59.6.42

incelendiğinde 50 kişi online durumdaydı.

500 kişilik minecraft server

websitesi : https://batihost.com/minecraft.php

———————————————————————–

Samsun Craft : Tüm oyuncuları türk olan bu server 1. verdiğimiz sitenin satışından alınmış durumda ona göre sağlamlığı tartışılır fakat adminlerin ilgilenmesi daha fazladır neden derseniz satışını yapan adam reklam olsun diye kendine server açar ve kenara atar oyuncular aynı serverdan istesin ve satın alsın diye..

ip adresi : 31.210.115.44

facebook müşteri hizmetleri

incelendiğinde 10 kişi online durumdaydı.

40 kişilik minecraft server

websitesi :http://samsuncraft.tk/

———————————————————————–

Şuanda yayınladığımız tüm serverlar sorunsuz çalışmakta ve unio craft’ın incelemesini gece 12’de yapmamıza rağman online oyuncu sayısı 50’idi ve gerçekten gece olmasına rağmen bu rakam çok iyi..

Minecraft Server’a Bağlanmayı Bilmeyen Arkadaşlar için nasıl yapacaklarını resimle anlatayım.

minecraft servera baglanma

Resimde gördüğünüz gibi çoklı oyunculuya girdikten sonra bu bölüm karşınıza çıkacak minecraftınız ingilizce değilse bu bölümün adı multiplayer olarak geçer.

minecraft server ekleme

Açılan bölüme minecraft sunucu adını kendiniz belirliyorsunuz ve sunucu adresinizi bizim verdiğimiz ip’lerden istediğinizi yazıyorsunuz Resimdeki ip adresi batihostun anlık olarak 50 onlinesi olan serverina aittir girip oynayabilirsiniz.

Listeye eklenmesini istediğiniz server varsa yorum atınız.

Unutmayın listemiz sürekli yenilenecek ve yeni serverlar eklenecektir tekrar uğramayı unutmayın.

İyi oyunlar minecraft server severler.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri