facebook android iphone ayarlari

Merhabalar değerli oyuncular , Minecraft Hunger Games Türk Serverları 2015 yazımızla sizlerleyiz  etrafta birçok hunger games listesi bulunsada bu serverların  çalışabilir olup olmadığını sorgulayan yok.

Biz buna inat sizlere tek tek hunger games türk serverları ve yabancı serverlarını tek tek test ettik ve ayağınıza kadar getirdik küçük bir liste yaptık.

mc.candycraft.net   =  sadece hunger games server olarak hizmet etmiyor birçok bölümü kullanılıyor gece 2 ‘de online oyuncusu 15 civarlarında olması ise çok iyi .

play.sonoyuncu.com:25565 = Türk serverı olan bu minecraft serverinda gece 2 ‘de incelediğimizde 571 online gözüküyordu fakat yarısından fazlasının yalan olduğu bir gerçektir böyle bile olsa yinede rakam çok iyi.

facebook müşteri hizmetleri

78.143.21.147 = Game of türk adını almış olan bu server gece 12’de 22 online’si vardı ve gerçekten sayısı çok ideal server’da kargaşa yok tam benlik 🙂

minecraft hunger games türk serverları

Şimdilik liste bukadar serverlar eklendikçe ve gözümüze çarpan server oldukça ekleyeceğiz çöken server olur ise listeden kaldıracağımızdan emin olabilirsiniz listemiz sağlamdır.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri