Minecraft 2 Nezaman Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

minecraft2

Minecraft Nezaman Çıkıyor ?

Merhaba minecraft severler sizlere iyi bir haberimiz var.

Minecraft‘ın microsoft firması tarafından satın alınmasından bu yanı microsoft aldığı şeyi alıp kenara atmaz ikincisi nezaman çıkar acaba sorusu hepimizin aklından geçmiştir .Birçok oyun konsolunada gelen minecraft geldi ve seve seve de ordan paralarını kazandılar. Microsoft çalışanlarından Spencer ilk önce bu konunun minecraft oyuncularına sorulup ardından minecraft 2 veya benzeri bir oyunu farklı bir adda çıkaracaklarını ve bunu yaparken ise minecraft severlerden tavsiyeler alarak yapacaklarını açıkladı.

Oyuncular Tarafından Verilen Tavsiyeler Aşağıdaki gibi

1.Çamur gibi görüntünün yerini orta derece grafiklerin yer alması.(Çok üstün ekran kartı gerektirmeyecek bir sistem ile oynanabilir olması)

2.Materyaller ve modlar çoğaltılmalı.

3.Hamachi vs. gerektirmeden direk minecraft 2 üzerinden server kurup arkadaşlar ile oyunun keyfini çıkarmak.

4.Oyunun kare kare görüntülerinin kaldırıp 3d bir görüntü istemeleri

5.Az da olsa biraz efekt kazarken suda giderken suya düşerken etrafa sular saçılsa mesela ..

6.Müziklerin geliştirilmesi.

7.Yaratıcılık modunda iken el ile birşeyleri yerleştirmek yerine örneğin 5×10 Stone tıkladığımızda seçtiğimiz alana 50 birim taşı 5×10 olarak koymak. (Gerçekten büyük bir kolaylık olur şuan ek bir program sayesinde bunu gerçekleştirebiliyoruz fakat oyunun kendi içinde olursa mükemmel olur.)

 

Şuanlık minecraft oyuncularının istekleri bukadar sizlerin isteklerini yorumlardan bakarak ekleyebiliriz iyi oyunlar arkadaşlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir