Klanlar Bedava Premium

facebook android iphone ayarlari

klanlar premium kasma

Günde 30 dakika ayırarak yıllık premiumunuzu karşılamanız mümkün.

Değerli klanlar oyuncuları bu yazımda sizlere hilesiz hurdasız klanlar premium kasmayı anlatacağım.

Kesinlikle hile değildir premium nasıl bedavaya getirilirki diyip çıkabilirsiniz fakat gerçekten klanlarda bedavadan premium kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken günde 3-4 saat aralıklarla 10’ar dakka oyuna bakmak olacak peki oyuna 10’ar dakka bakarak nasıl premium kazanacağım derseniz  Anlatıma geçiyorum.

Öncelikle klanlar’da 3 ayda bir yeni server açılmakta ve yeni serverlarda farkettiyseniz bazı oyuncular daha 1. haftasında iken oyunun 2-3 köye sahip olmuş oluyorlar yani çok hızlı gelişiyorlar.

Peki bunu nasıl yapıyorlar dersek bizim gibi Klanlar premium kasan arkadaşlar pazara premium karşılığında hammaddesini satılığa çıkarıyor.

Hammadde oyunun başında gerçekten kendinize zor yetecekki satamayacaksınız bile biz biraz daha büyük düşünüp savunma ve hammadde seviyelerimizi yükseltip ve savunma askeri basarak 1.000 puana geliyoruz ve yaklaşık saatte 1.500 hammadde geliyor herbirisinden buda demek oluyorki 1500×3(odun,kil,demir) 4500 hammadde 4500×24 = 108.000 hammadde yapıyor.

Eğer uzun vadede premium kasmak istiyorsanız köyünüzüde geliştirmeniz gerekmekte ve sağlam klan bulmanız gerekmektedir bunun için günlük gelen hammaddenin yarısını pazarda 1.000 hammaddeyi 3 premiumdan satabilirsiniz tabi sizde pazarı takip edin şuan durum böyle server açılalı 1 ay oldu ve 1k hammadde 3 premium karşılığında çok güzel satılıyor.

Evet arkadaşlar ben 30 günde yaklaşık 2.000 premium kastım ve köyüde geliştirdim klanım masmavi etrafta düşman yok ve satmaya devam ediyorum.

Tabiki server başladıktan 3-4 gün sonra yavaştan pazarda basmayı ihmal etmeyin basmaz iseniz bu sefer hammaddeleri hızlıca satamıyorsunuz tüccarların geri dönmesini bekliyorsunuz.

 

İyi şanslar klanlar oyuncuları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir