Klanlar Oyunu İnceleme

facebook android iphone ayarlari

Klanlar Oyunu

klanlar

Merhaba değerli teknobilgim okurları sizlere bugün klanlar browser oyunundan bahsedeceğim.

Oyunun amacı köyünüzü geliştirmek ve yeni köyler fethetmek fakat bu köy dediğimiz farm ville gibi patetes yetiştirilen köy değil.

Köyünüzde bina ve asker basıyorsunuz haritanızdaki insanlarla ya düşman yada dost olup beraber haraket ediyorsunuz.

Geceleri kalkıp başkasının köyüne arkadaşınızla saldırıyorsunuz.

Oyunda adından da anlaşılacağı gibi klan sistemi mevcut bölgenizdeki arkadaşlarınızı klanınıza alıp başka klanlar ile ittifak kurabilir veya savaşabilirsiniz.

Takım oyununun hat safhada olduğu oyunu bende oynamaktayım ve 2 klanımız varken 10 klana karşı savaşmaktaydık ve son durum aşağıdaki gibi işte klanlar böyle oynanır arkadaşlar :).

klanlar harita

Dünya haritasında ise daha detaylı görebilirsiniz durumu bu dünya haritasında daha detaylı görebilmek için premium almalısınız.Oyunu ilerleyen zamanlarda premium olmadan oynamak imkansız 1000 adet köyünüz olduğunda tek tek idare edemeyeceğinize göre hesap yöneticisi ve premiumun size maaliyeti aylık 30 lira gibi bir gider olacaktır.

klanlar dünya haritası

Eğer bir gece tüm köyleriniz başka bir klan tarafından alınırsa veya geceleyin size 1000 adet saldırı görürseniz hiç şaşırmayın elinizde sağınızda solunuzda oyuncu arkadaşlarınızın numarasını bulundurun ve arayın kaldırın destek atsınlar oyunun amacı klan olarak haraket etmek ve klanlar olarak oyunu kazanmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir