iPhone Gelen Aramaları Görüşmeleri Kaydetme

facebook android iphone ayarlari

iPhone cep telefonlarında telefon görüşmesi yaparken aramaları kaydetmek istiyorsanız karışı taraftan izin alınarak aşağıda önerdiğimiz uygulamayı ücretsiz deneyebilirsiniz. çağrı kaydetme programını buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Çağrı kaydetme uygulaması Apple’ın uygulama mağazası App Store’da bulunmaktadır. Call Recorder –  IntCall uygulaması ile arama konuşmaları kaydettikten sonra tekrar wav uzantılı dosyayı dinleyebilir ya da e-posta olarak gönderebiliyorsunuz. Uygulama bildiğim kadarıyla 45 dakikadan uzun konuşmaları kayıt edemiyor. 

facebook müşteri hizmetleri

Tüm görüşmeleri kaydederek kaydın üstüne tıklayarak çağrıyı dinleyebilirsiniz. İsterseniz görüşme kaydını kimse silmemesi için kilitleyebilirsiniz. Kayıtları pro sürümü ile mail gönderebiliyorsunuz. Görüşme bittikten sonra kayıt edip edilmeyeceği sorulur.

iPhone Gelen Aramaları Görüşmeleri Kaydetme,çağrı kayıt etme,gelen aramaları kaydetme programı,iphone 4s 5s 6 telefon görüşmelerini kaydetme,ücretsiz uygulama,telefon aramalarını kaydetme ücretsiz program

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir