iPhone 4s 5s 6s Tuş Şifremi Unuttum Kırmak Açmak

facebook android iphone ayarlari

iPhone 4s 5 5s 6 ve iPhone 6s Plus cep telefonlarda unutulan tuş kilidi şifresini nasıl açılır? Şifremi unuttum ne yapmalıyım? Ekran parolasını kırmak açmak hard reset atma 2016. Destek hattı Teknoloji müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz.

iPhone 4s 5s 6s Tuş Şifremi Unuttum Kırmak Açmak

iPhone 4s 5s 6s hard reset,iPhone 4s 5s 6s tuş kilidini kırma,iPhone 4s 5s 6s şifremi unuttum,açılış kilidi nasıl kırılır,tuş kilit parolasını kırmak açmak

facebook müşteri hizmetleri

iPhone tuş kilidi nasıl açılır ve nasıl kapatılır: Ayarlar / Genel / Otomatik Kilit. Telefonda şifre koyma açma adımları: Ayarlar / Parola / Parola Aç.

DFU modu ile iPhone tuş kilidini açmak için adımlar

iTunes yazılımını kullanarak unutulan iPhone tuş kilidini kırabilirsiniz. Telefonu kapatıp USB ile bilgisayarınıza bağlayınız ve Menü + Güç tuşlarına 10-15 sn basılı tutun. Apple logosu ekrana geldiğinde Güç tuşunu bırakınız. Menü tuşuna basmaya devam ediniz. iTunes recovery seçeneği geldiğinde Güç tuşunu da bırakınız.  Recovery / Restore seçeneği veya yeniden yazılım yükleme ile tuş kilidi sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Uyarı: Yukarıdaki adımlar gerçekleşirse telefon içerisinde yer alan fotoğraflar, videolar, müzikler, rehber (kişiler), mesajlar ve dosyalar silinecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir