iOS 9 Nasıl Kurulur Yüklenir ve Güncelleme Hatası

facebook android iphone ayarlari

iOS 9 sürüm indirme güncellemesini yaparken indirilirken bir hata oluştu diye bir uyarı iPhone telefonunuza geldiyse bunun önemli bir kaç nedeni var.

Apple, iOS 9 sürüm güncellemesini 16 Eylül’de indirmeye açtı. Yoğun bir şekilde kullanıcıların sürümü indirmesinden dolayı sunucularında oluşan yükten kaynaklı olabilir. İlerleyen zamanlarda iOS 10 gibi sürümlerde de bu şekilde bir sorun oluşabilir.

Diğer bir nedeni bazen iOS sürüm güncellemesinde ekran kilidi devreye girmesi yada güç tasarruf mod’u aktif olmasından dolayı iOS 9 indirme işlemi başarısız oluyor.

iOS sürüm güncelleme sorunları ve kurulum desteği için destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

iOS 9 indirme güncelleme sorununun çözümü: iOS 9 indirme işlemi başlattığınız an itibaren sürekli telefonu aktif kullanacaksınız. Tuş kilidi devreye girmeyecek, güç mod’u devreye girmeyecek ve ekran kapanmayacak güncelleme menüsünde yukarı aşağı yada güncelleme detaylar bölümüne girip oyalanabilirsiniz.

Eğer güncellemeyi başlatmanıza rağmen sürekli saatler artıyorsa telefonu kapatıp açınız. iOS güncellemesini yapabilmeniz için şarj durumu %50 ve üstü olmalı. Şarj yetersiz durumdayken iOS 9 indirme işlemi başlar indirir ama güncelleme yapamazsınız. Yukarıda önerdiğim adımları yaparsanız kesin çözüme ulaşırsınız.

iOS 9 Nasıl Kurulur,iOS Nasıl Yüklenir,iOS 9 Güncelleme Hatası

iOS 9 Nasıl Kurulur,iOS Nasıl Yüklenir,iOS 9 Güncelleme Hatası

iOS 9 Güncelleme Hatası,İndirilirken Bir Hata Oluştu

iOS 9 Güncelleme Hatası,İndirilirken Bir Hata Oluştu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir