facebook android iphone ayarlari

Instagram güvenlik onay kodu istiyorum o da gelmiyor? Instagram güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik çözümü nedir? Instagram doğrulama kodu gelmiyor nedeni nedir? Neden doğrulama kodu telefonuma mail hesabıma gelmiyor? Instagram SMS mesaj kodu gelmiyor.  Instagram hesabım mail hesabımın şifresi çalındı.

Instagram hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda “Güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik” yazılı bir uyarı alıyorum. Defalarca şifremi sıfırlamak istedim, şifre sıfırlama güvenlik kodu gelmiyor. Şuan instagram hesabıma giremiyorum. Instagram mail hesabıma ve cep telefonuma kod gelmiyor şifre sıfırlamada. Instagram güvenlik onay kodu gelmiyor ne yapmalıyım?

Yukarıda belirttiğim durumun nedeni instagramınızı çalmaya çalışılıyorlar yada instagram hesabınız çalındı. Eğer yukarıdaki gibi bir uyarı aldıysanız, instagram şifrenizi sıfırlayınız. Instagram hesabında kullandığınız mail hesabına şifre sıfırlama talebinde bulunun. Cep telefonuna şifre sıfırlama ve güvenlik kodu SMS mesajı gönderme adımlarını uygulayınız. Denediniz olmadıysa aşağıdaki başvuru adımlarını deneyiniz. İsterseniz destek hattını arayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Instagram Güvenlik Sebebiyle Şifreni Yeniledik Çözümü Nedir

Instagram Güvenlik Sebebiyle Şifreni Yeniledik

Instagram Güvenlik Sebebiyle Şifreni Yeniledik Çözümü Nedir

Instagram şikayet adresi ve sorun bildirme adresleri: help.instagram.com/contact/364531043625021 ve help.instagram.com/contact/740949042640030

Instagram’ a Facebook ile bağlanmada başka hesap çıkıyor ve Instagrami hesabım çalındı geri alma kurtarma konularımızı incelediniz mi?

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri