iCloud Nedir iCloud Ne işe Yarar

facebook android iphone ayarlari

iCloud, Apple şirketinin en önemli servislerinden biridir. iOS işletim sistemi yüklü cihazlarda bulunan bilgileri yedeklemek ve senkronize etmek için kullanılan servistir. iCloud ile ilgili detaylara iCloud nedir iCloud nasıl kullanılır haberini inceleyebilirsiniz.

iCloud ile fotoğraf, mail, kişileri, takvimleri, anımsatıcı, safari, notları, belgeleri, uygulamaları, filmleri ve bazı önemli verilerin yedeğini alabilirsiniz.

Apple telefon ve cihazlarda, yeni bir hesap “Apple ID” açtığınızda iPhone’umu Bul, App Store, iMessage, iCloud ve FaceTime dahil tüm uygulamalar çalışır duruma geçer. İlgili uygulamalara giderek ayarlarını değiştirebilirsiniz.

iCloud Nedir iCloud Ne işe Yarar

iCloud Nedir iCloud Ne işe Yarar

iCloud iPhone ve iPad cihazlarda aynı zamanda verilerin güvenliğini sağlar. Şifreyi unuttuğunuz zaman iCloud şifremi unuttum telefonum kilitlendi konusunu inceleyebilirsiniz. iCloud ve Apple ile ilgili hemen hemen tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım talep edebilirsiniz. İsterseniz güvenli bir şekilde onayınızı alarak uzaktan bilgisayarınıza erişim yapılarak yardımcı olunabilir. iPhone 4s 5s 6s tuş şifremi unuttum kırmak açmak haberimize baktınız mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir