Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

facebook android iphone ayarlari

Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone. Cep telefondan İnternet Üzerinden IP Kameralarını İzleme Seyretme Uygulaması İndir Yükle. Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy E7, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy A7, Galaxy J1, Galaxy J2, Galaxy J3, Galaxy J5, Galaxy J6, Galaxy J7, HTC Desire 828, Desire 825, Desire 530, One A9, One M9, One M9+, One M8s, One (M8), One (E8), One mini 2, One max, Desire EYE, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 ve iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s Plus.

Cep telefondan IP kamera, DVR güvenlik kameralarını izlemek uygulamaları: MEye, IP Cam Viewer Lite ve iCamViewer IP Camera Viewer

Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

Telefondan güvenlik kamera izleme programı indir

facebook müşteri hizmetleri

Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

IP Webcam çoklu görüntüleme seçenekleri ile bir ağ kamera içine telefon açar. VLC player veya web tarayıcısı olan herhangi bir platformda kameranızı görüntüleyin. İnternet erişimi olmayan WiFi ağına içinde video akışı. İsteğe bağlı Ivideon bulut yayın anında küresel erişim için desteklenir. Başka bir android cihaz üzerinde tinyCam Monitör desteklenen iki yönlü ses. video gözetim yazılımı, güvenlik monitörleri ve en çok ses çalarlar da dahil olmak üzere, üçüncü parti MJPG yazılımı ile IP Webcam kullanın. Özellikleri şunlardır: • Filoader eklenti kullanarak video Dropbox, SFTP, FTP upload ve e-posta Flaş, Javascript veya yerleşik: • Çeşitli web render seçim • (4.1+ Android) WebM Video kayıt, MOV, MKV veya MPEG4 • wav, opus ve AAC ses akışı (AAC 4.1+ Android gerektirir) • Ses tetik, Tasker entegrasyonu ile hareket algılama. • Tarih, saat ve pil seviyesi video overlay. • online web grafik ile Sensör veri toplama. • Videochat desteği (evrensel MJPEG video akışı sürücüsü aracılığıyla yalnızca Windows ve Linux için video akışı) • Hareket tetiklenen kayıtlar, Ivideon tarafından desteklenmektedir online video yayını için hareket ve ses, bulut kayıt Cloud itme bildirimleri. • Kapsamlı bebek ve hayvan monitörü özellikleri: gece görüş, hareket algılama, ses algılama.

CCTV kamera ve bazı gözetim DVR görüntülemenize olanak sağlar. Kullanıcılar kameranın bulunduğu ve port yönlendirmenin doğru kurulum olduğunda da internet üzerinden uzaktan görüntülemek aynı yerel alan ağı üzerindeki güvenlik kameraları izleyebilirsiniz. CCTV Kamera Artıları mümkün olduğunca çok sayıda cihaz ve kameralar desteklemek için bu ücretsiz IP kamera uygulamasını geliştirdi. Aşağıda şu anda desteklenen üreticilerinden bazılarının bir listesi ve senin zaten listede değilse, yeni bir kamera entegrasyonu istemek için app bir form var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir