Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

facebook android iphone ayarlari

Cep telefondan internet üzerinden IP kameralarını izleme için uygulama kullanabilirsiniz.  Aşağıda önerdiğimiz uygulamaları daha önce test etmiştir. Bazı uygulamalar cihaz sürümü ile uyumsuzluk gösterebilmekte.

Cep telefondan IP kamera, DVR güvenlik kameralarını izlemek uygulamaları: MEye, IP Cam Viewer Lite ve iCamViewer IP Camera Viewer

Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

Telefondan güvenlik kamera izleme programı indir

Güvenlik Kamera İzleme Programı Android iPhone

IP Webcam çoklu görüntüleme seçenekleri ile bir ağ kamera içine telefon açar. VLC player veya web tarayıcısı olan herhangi bir platformda kameranızı görüntüleyin. İnternet erişimi olmayan WiFi ağına içinde video akışı. İsteğe bağlı Ivideon bulut yayın anında küresel erişim için desteklenir. Başka bir android cihaz üzerinde tinyCam Monitör desteklenen iki yönlü ses. video gözetim yazılımı, güvenlik monitörleri ve en çok ses çalarlar da dahil olmak üzere, üçüncü parti MJPG yazılımı ile IP Webcam kullanın.

CCTV kamera ve bazı gözetim DVR görüntülemenize olanak sağlar. Kullanıcılar kameranın bulunduğu ve port yönlendirmenin doğru kurulum olduğunda da internet üzerinden uzaktan görüntülemek aynı yerel alan ağı üzerindeki güvenlik kameraları izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir