Google Duo ücretli mi ücretsiz mi indir yükle

facebook android iphone ayarlari

Google Duo uygulaması yayınlandı. Uygulama ile ücretsiz görüntülü arama yapabilirsiniz. Google’ nin görüntülü konuşma uygulaması çok iddialı çıkışı ile gerçekten Facebook Messenger ve Skype kadar tutacak mı?

Duo herkes için bire bir görüntülü arama uygulaması – Bir anı kaçırmayın o kadar basit, güvenilir ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikler: Basit arayüzü video getiren basit bir arayüz ile, sağ sevilen birini seçin ve atlama ön planda. Knock Knock size Duo’ların canlı ön izleme özelliği ile pick up önce arayan bakın. Yüksek kaliteli video deneyimi daha hızlı ve daha güvenilir bir video Wi-Fi ya da on-the-go ister çağırır. Çapraz platform video call tüm senin sadece basit bir uygulama ile Android arasında arkadaş ve iOS. * Veri ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılı bilgi için taşıyıcı kontrol edin.

Google Duo ücretli mi ücretsiz mi

Google Duo uygulaması ücretsiz indirebilirsiniz. Cep telefondan görüntülü arama nasıl yapılır? iPhone iOS için ve Android için resmi mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Görüntülü arama hatasında, görüntülü arama sorunu ve tüm sorunlarda önerdiğimiz numaradan destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir