Google Duo ücretli mi ücretsiz mi indir yükle

facebook android iphone ayarlari

Google Duo ücretli mi ücretsiz mi indir yükle. Google Duo nedir? Google Duo nasıl indirilir? Google Duo nasıl yüklenir? Google Duo indir Android iPhone son sürüm yeni sürüm 2016. Google Duo görüntülü arama nasıl yapılır? 

Google Duo nedir? Google Duo nasıl kullanılır? Google Duo nasıl indirilir? Google Duo nasıl yüklenir? Google Duo indir. Google Duo indir Android. Google Duo indir iPhone. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8, Note, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Grand, Trent, HTC, LG, Sony Xperia

Google Duo uygulaması yayınlandı. Uygulama ile ücretsiz görüntülü arama yapabilirsiniz. Google’ nin görüntülü konuşma uygulaması çok iddialı çıkışı ile gerçekten Facebook Messenger ve Skype kadar tutacak mı?

facebook müşteri hizmetleri

Duo herkes için bire bir görüntülü arama uygulaması – Bir anı kaçırmayın o kadar basit, güvenilir ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikler: Basit arayüzü video getiren basit bir arayüz ile, sağ sevilen birini seçin ve atlama ön planda. Knock Knock size Duo’ların canlı ön izleme özelliği ile pick up önce arayan bakın. Yüksek kaliteli video deneyimi daha hızlı ve daha güvenilir bir video Wi-Fi ya da on-the-go ister çağırır. Çapraz platform video call tüm senin sadece basit bir uygulama ile Android arasında arkadaş ve iOS. * Veri ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılı bilgi için taşıyıcı kontrol edin.

Google Duo ücretli mi ücretsiz mi indir yükle

Cep telefondan görüntülü arama nasıl yapılır? iPhone iOS için bu adresten ve Android için ise bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Görüntülü arama hatasında, görüntülü arama sorunu ve tüm sorunlarda önerdiğimiz numaradan destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir