Galaxy S6 Edge Hard Reset Galaxy S6 Format Atmak

facebook android iphone ayarlari

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde unutulan model açılış ekran kilidini kırmak için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz. Hard reset adımları ile cihaz sıfırlanıp telefonun dahili bellek içerisinde bulunan tüm dosyalar silinip o şekilde açılacak.

Cihazın şarj durumu genelde %50 olması önerilir ama %10′ da dahi bu işlem olmuştur.

Galaxy S6 kapalı konumda Ses açma tuşu + Menü tuşu ve Güç tuşlarına aktardığım sıralama ile basılı tutunuz. Android logosu geldiğinde parmaklarınızı tuşlardan çekiniz.

Ekrana bulunan Wipa data / Factory reset yazısının üstüne ses tuşları ile gelip Güç tuşuna bir kez basıp çekiniz. Gelen seçenekte Yes delete all user data yazısınında üstüne gelip Güç tuşuna basıp çekiniz. Reboot System Now yazısına gelip güç tuşuna basıp çekiniz.

 

Galaxy S6 Edge Hard Reset

 

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Hard Reset,Galaxy S6 Hard Reset Nasıl Yapılır,Hard Format Sıfırlama,Format Atma,Fabrika Ayarlarına Çevirmek Döndürmek,Desen Kilidi

Hard reset adımları ile Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cep telefonlarını gelişmiş fabrika ayarlarına çevirme ve döndürme işlemi yapılmış olacak. Yani ilk aldığınız güne dönecek.

Telefon içerisinde önemli verileriniz varsa cihazın yedeğini almanız önerilir. Hard reset işleminde bazen telefon adımlarda kalabiliyor bataryayı çıkarmak ya da güç tuşuna 1 dk kadar basılı tutmak gerekebiliyor. Cihaz açıldığında 4-5 dk bekleyiniz olmazsa kapatıp yeniden hard reset atınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir