Galaxy S4 Hard Reset | Format Atma

facebook android iphone ayarlari

Samsung Galaxy S4 cep telefonlarda unutulan model desen kilidi kırmak için Hard Reset adımları ile çözüme ulaşabilirsiniz. Android telefonlarda fazla model desen denemesi nedeni ile ya da cihazda genel bir yazılım sorunu varsa Hard Reset atarak çözme imkanı olabiliyor.

Hard Reset ve fabrika ayarlarına döndürme ile arasındaki fark Hard Reset telefonda her hangi bi rşey yapamama durumunda en önemli adımlardan biri oluyor. Bazı cep telefonlarında fabrika ayarları cihaz ayarlarını sıfırlarken bazılarında cihaz içerisinde bulunan her şeyi silebiliyor.

Galaxy S4 Hard Reset Ayarları Nasıl Yapılır: Telefon kapalıyken Ses Açma + Menü ve Güç tuşlarına basılı tutup Android ya da Samsung logosu geldiğinde tuşlardan parmaklarınızı çekiniz.

Galaxy S4 Hard Reset | Format Atma,Samsung S4 Hard Reset,

Ekrana gelen yazılardan wipe data/factory reset‘ in üstüne Ses kısma tuşu ile gelip Güç tuşuna bir kez basıp çekiniz. Gelen yazılardan Yes‘in üstüne gelip yine Güç tuşuna basıp çekiniz. İşlem gerçekleştir.

Galaxy S4 Format Atma,Galaxy S4 Fabrika Ayarlarına Döndürme Çevirme

Uyarı: Hard Reset işlemi ile cihaz içerisinde bulunan tüm dosyalar silinecektir. Silinecek veriler sadece telefon dahili hafızasında olanlar olacaktır. Hard Reset atmadan önce cihaz şarj durumu %40 olması önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir