Galaxy J5 J6 J7 Hard Reset Nasıl Yapılır

facebook android iphone ayarlari

Samsung Galaxy J5 J6 J7 Hard Reset nasıl yapılır ? Desen kilidi tuş kilidi şifresini unuttum çok fazla model denemesi yapıldı nasıl açılır? Şifre kırmak 2016 resimli anlatım.

Hard reset işlemi yapıldığında cep telefonda bulunan tüm veriler silinecektir. Fotoğraflar, videolar, rehber (kişiler), mesajlar, notlar ve dosyalar.

Hard reset için öneri şarj durumu %10 cihaz kapalıyken Ses açma + Menü ve Güç tuşlarına 5-10 saniye kadar basılı tutunuz. Android veya Samsung logosu geldiğinde tuşları bırakınız. Wipe Data Factory Reset seçeneğinin üstüne ses kısma tuşu ile gelip Güç tuşuna bir kez basıp çekiniz. Ekrana gelen Yes, Delete All User Data seçeneğinin üstüne de gelip Güç tuşuna basınız. Son işlem Reboot System Now seçeneğindeyken Güç tuşuna basıp çekmeniz.

Android cep telefonlarında eğer imei atılmışsa, hard reset işlemi ile atılan imei silinecektir. Hard reset yapmadan önce imei not almanızı öneririm. Imei sorgulamak için *#06# tuşları ile imei numarasını görebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy J5 J6 J7 Hard Reset Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy hard reset,Galaxy J5 J6 J7 hard reset,hard reset nasıl yapılır,desen kilidini kırmak,hard sıfırlama format atmak

hard reset nasıl yapılır

samsung galaxy hard reset nasıl yapılır

samsung galaxy hard reset atma resimli anlatım

samsung galaxy hard reset atma resimli anlatım

samsung galaxy j5 j7 hard reset atma resimli anlatım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir