Facebook Work Chat Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

facebook android iphone ayarlari

Facebook Work Chat isimli iş odaklı uygulamasını yayınlandı. Work Chat programını ücretsiz indirebilirsiniz. Facebook at Work servisi benzeri çalışanların birbirleri ile kolay şekilde iletişimi sağlayan uygulamadır.

Facebook Work Chat, Messenger gibi yazışmak, fotoğraf, resim veya video göndermek, grup sohbeti yapabilme benzeri tüm özelliklere sahiptir.

Facebook at Work uygulamasını kullanabilmeniz için hesap açmanız gerekiyor. Hesabınız olmadan kullanamıyorsunuz. Çalışanlar, uygulamayı kullanabilmeleri için servise şirketin üyeliğin olması gerekiyor.

Facebook, Work Chat uygulamasının iPhone iOS işletim sistemi için ne zaman programı başlayacağını duyurmadı.

Facebook Work Chat uygulamasını, Android cep telefonu ve tablet için Google Play Store‘ den buraya play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.workchat tıklayarak indirip yükleyebilirsiniz.

Facebook Work Chat programın genel özellikleri

Bir iş arkadaşınıza mesaj gönderin veya birkaçıyla bir grup sohbeti oluşturun. Sohbet balonları sayesinde, başka uygulamaları kullanırken de konuşmaları takip edebilirsiniz. Diğer çalışanların listesini görün ve kolayca yeni bir konuşma başlatabilirsiniz. Tatildeyken veya rahatsız edilmek istemediğinizde bildirimleri kapatabilirsiniz. Uygulama 2016‘ ya damgasını vurması bekleniyor.

facebook work chat uygulaması,facebook work chat nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir