Facebook Şikayet Hattı

facebook android iphone ayarlari

11870 Facebook destek hattına 7 / 24 müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Facebook şikayet hattı çağrı merkezi, ister yönlendirme ile destek alabilir ister bilgisayarınıza uzak bağlantı yapılarak talebiniz doğrultusunda yardım alabilirsiniz.

Son yıllarda başta Facebook olmak üzere çoğu sosyal paylaşım siteleri üzerinden dolandırıcılık ve şantaj gibi durumlar hız kesmeden devam etmektedir. Bu gibi durumlar ve hesap kullanım gibi durumlar için güvenli bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz.

Hattımızdan Facebook ve diğer sosyal medya siteleri için yardım alabilirsiniz. Bu hat Plus Telekom‘un bir hizmetidir. Uzak bağlantı güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook Şikayet Hattı Telefon Numarası

Facebook Şikayet Hattı,Facebook Hesap Kurtarma,Facebook Hesap Sıfırlama,Facebook Parolamı Şifremi Unuttum,Müşteri Hizmetleri,Plus Telekom Çağrı Merkezi,Numarası

Facebook Destek HizmetlerimizFacebook Hesap Kurtarma, Facebook Hesap Sıfırlama, Facebook Parolamı Şifremi Unuttum, Hacklenen Facebook Hesabını Kurtarma Geri Alma,Hesap Geri Alma, Facebook Reklam Sorunu, Facebook Şifre Hesap Mail Değiştirme, Facebook Hesap Adını İsmin Değiştirme, Hesap Giriş Sorunu, Hesap Şifre Sıfırlama Kod Mesaj Sorunu, Profil Bilgilerini Değiştirme, Resim ve Video Yardımı, Facebook ile iletişime Geçmek için Yardım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir