Facebook Şifremi Unuttum Hesabım Çalındı

facebook android iphone ayarlari

Facebook şifrem çalındı yada hesabımın şifresini unuttum diyen kullanıcılar için çözüm iletişim adresi aşağıda yer almaktadır. Yorum bırakabilirsiniz.

Facebook hesabını açarken kullandığınız mail adresinin şifresini de unuttunuz ve güvenlik bilgilerinizi de bilmiyorsanız. Aşağıda Facebook ile iletişime geçmeniz için bunlara artık erişimin yok mu? başvuru adres linkinde yer alan bilgileri doldurup size ulaşabilmeleri içi şifresini bildiğiniz bir e-posta hesabı belirtiyorsunuz.

Facebook.com sayfasını açıp üst tarafta bulunan Şifreni mi unuttun? seçeneğini tıklayınız. Facebook hesabına giriş yaptığınız bilgiyi girip şifre sıfırlama seçeneklerini inceleyiniz. Alt tarafta yer alan bunlara artık erişim yok mu seçeneğini de deneyiniz. Güvenlik sorusuna yada email hesabınızın da şifresini bilmiyorsanız veya çalındıysa buradan ve buradan Facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalınan Facebook hesabını geri almak için başvuru yapmadan önce denemeniz gereken adımlar…

 

Facebook şifremi unuttum

facebook hesabımın şifresini unuttum,facebook şifrem çalındı

facebook hesabımın şifresini unuttum,facebook şifrem çalındı

Not: Facebook hesap kurtarma seçenekleri için yukarıdaki iki başvuru adresini deneyiniz. Facebook kimlik doğrulaması için geri dönüş yapacaktır.

Facebook Şifremi Unuttum Hesabım Çalındı” için 2 yorum

 • 07/02/2016 tarihinde, saat 13:25
  Permalink

  facebook hesabım güvende tutulması icin kitlendi uyarısı aldım fakat açamıyorum kimlik gönderiyorum hata veriyor yardım edin ne yapmalıyım

  Yanıtla
 • 28/01/2017 tarihinde, saat 15:17
  Permalink

  Dondurdugum hesabimi acamiyirum şifremide unuttum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir