Facebook Onay Kodu Gelmiyor 2016

facebook android iphone ayarlari

Facebook hesabım güvenlik nedeniyle kilitlendi kod gelmiyor? Facebook’ da kayıtlı telefon numarasını değiştirmek istediğinizde Facebook doğrulama kodu telefonunuza gelmiyorsa, Facebook hesabım kilitlendi açma kodu telefonuma gelmiyor yada güvenlik nedeniyle Facebook hesabıma giremiyorum SMS mesaj kodu da gelmiyor! Çözümü aşağıda yer almaktadır.

Facebook onay kodu gelmiyor çözümü nedir? Aşağıdaki önerilerimizi uygulayınız. Sorunu çözemediyseniz, bu başvuru adresinden Facebook ile iletişime geçebilirsiniz. Sorununuzla alakalı yada soruna yakın seçenekle detaylı başvuru yapınız. İsterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook onay kodu gelmiyor 2016

 • Sim kartınızı başka bir telefonda denediniz mi?
 • SMS almayla ilgili genel bir sorun yaşıyor musunuz? Kısa kodlu numaralardan da mesaj alma sorunu var mı?
 • Sim kartınızı son günlerde değiştirdiniz mi? Başka bir operatöre geçiş yaptınız mi? (Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea)
 • Sim kart değişikliğinde yada başka operatörlere geçişlerde güvenlik nedeniyle belli bir süre bildirim mesajları gelmez.
 • Telefonunuzdan her hangi bir SMS engellemesi yapmış olabilir misiniz?

Facebook çok sık deniyorsun. lütfen daha sonra tekrar dene ve Facebook şifremi unuttum hesabım çalındı konularımızı incelediniz mi?

Facebook Onay Kodu Gelmiyor 2016” için 8 yorum

 • 25/06/2016 tarihinde, saat 22:24
  Permalink

  Fecebook şifremi unuttum artı fecebookum benden habersiz dondurulmuş onun için kod gelmiyor bana yardım edin umarım dikkate alırsınız böyle kullanıcı yok diyor

  Yanıtla
  • 29/06/2016 tarihinde, saat 15:21
   Permalink

   Facebook onay kodu gelmiyor sorunu: Semra Hanım Facebook hesabınızı sizin adınıza dondurmak ya hesabınızı kapatır ya da kilitler. Facebook hesabınız çalınmış olabilir mi?

   Yanıtla
 • 17/07/2016 tarihinde, saat 22:31
  Permalink

  Facebook güvenlik kodu telefonu ma gelmiyor neden çözüm lutfen

  Yanıtla
  • 18/07/2016 tarihinde, saat 21:40
   Permalink

   Facebook Onay Kodu Gelmiyor Çözümü Nedir? Hattınızı değiştirdiniz mi? Başka operatöre geçiş yaptınız mı? Farklı yerlerden özel hizmetlerden bildirim mesajları geliyor mu?

   Yanıtla
 • 25/08/2016 tarihinde, saat 20:55
  Permalink

  Merhaba ben şifremi unuttudum degiştin lakin facebookum kitlendi kilit kodunu alamiyorum iletisim numaram eski ve numaram yeni o yuzden alamiyorum burdan veya e postama yollayabilirmisiniz lutfen yardimci olurmusunuz

  Yanıtla
 • 30/12/2016 tarihinde, saat 13:48
  Permalink

  Facem calndi ve onaylı olan cep numarama kod gelmiyor hesabima giri yapamyorum

  Yanıtla
 • 12/02/2017 tarihinde, saat 11:38
  Permalink

  Merhaba facebook kimseyi rahatsiz etmedim tanimadigim hic kimseye arkadaslik istegi atmadim facebok üzerinde oyun onarkan baska oyuncular tarafindan hesabim sikayet edilmiş ve hesabim kapatilmiş hesabimi dogrulamak icin bana devlet tarafinda verilmiş olan kimlik belgemi gondermeme rahmen halen hesabim acilmadi bu durum cok adaletsizce bir durumdur gercek bir hesabi kapatmaya hakiniz yok hesabima erisimimi saglayin lutfen

  Yanıtla
 • 28/03/2017 tarihinde, saat 20:01
  Permalink

  Tlfn numaralarına erisimim yok kim li dogru la diyor epostayida kaldirmustim şimdi nasıl giriş yapacağım faceme lütfen yardim edin ne e posta nede tlfnlaerişim yok girersem faceme e posta tlfn kullandığı mi eklicem fakat giremiyorum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir