facebook android iphone ayarlari

Facebook onay kodu gelmiyor 2016 çözümü nedir? Facebook’ a kayıtlı cep telefon numaramı değiştirmek istiyorum doğrulama onay kodu yeni telefon numarama gelmiyor. Facebook SMS mesajları gelmiyor Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom Avea. Facebook hesabım güvenlik nedeniyle kilitlendi kod gelmiyor. Facebook müşteri hizmetleri şikayet başvuru adresi.

Facebook‘ da kayıtlı telefon numarasını değiştirmek istediğinizde Facebook doğrulama kodu telefonunuza gelmiyorsa, Facebook hesabım kilitlendi açma kodu telefonuma gelmiyor yada güvenlik nedeniyle Facebook hesabıma giremiyorum SMS mesaj kodu da gelmiyor! Çözümü aşağıda yer almaktadır.

Aşağıdaki önerilerimizi uygulayınız. Sorunu çözemediyseniz, bu başvuru adresinden Facebook ile iletişime geçebilirsiniz. Sorununuzla alakalı yada soruna yakın seçenekle detaylı başvuru yapınız. İsterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook onay kodu gelmiyor 2016

Facebook onay kodu gelmiyor 2016

Facebook onay kodu gelmiyor 2016

  • Sim kartınızı başka bir telefonda denediniz mi?
  • SMS almayla ilgili genel bir sorun yaşıyor musunuz? Kısa kodlu numaralardan da mesaj alma sorunu var mı?
  • Sim kartınızı son günlerde değiştirdiniz mi? Başka bir operatöre geçiş yaptınız mi? (Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea)
  • Sim kart değişikliğinde yada başka operatörlere geçişlerde güvenlik nedeniyle belli bir süre bildirim mesajları gelmez.
  • Telefonunuzdan her hangi bir SMS engellemesi yapmış olabilir misiniz?

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarasıFacebook çok sık deniyorsun. lütfen daha sonra tekrar dene ve Facebook şifremi unuttum hesabım çalındı konularımızı incelediniz mi?

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri