Facebook kapatmak Facebook hesabını kalıcı olarak silmek

facebook android iphone ayarlari

Facebook hesabı nasıl silinir? Facebook hesap silmek. Facebook hesabımı kapatma istiyorum. Evet çözümü yazımızda. Hesap kapatma sorunu yaşarsanız yorum bırakabilirsiniz.

Facebook hesabı kullanmaktan vazgeçebilir ya da özel sebeplerden dolayı tamamen silmek isteyebilirsiniz. Facebook hesap kapatmak için aşağıda başvuru adresi bulunmaktadır. Başvuru için gerekli alanlar doldurulduktan ve talep gönderdikten sonra 14 gün boyunca kapatmak istediğiniz Facebook hesabınıza giriş yapmamanız gerekiyor. Eğer hesabınıza giriş yaparsanız, Facebook hesabınız tekrar açılacaktır.

Facebook kapatmak Facebook hesabını kalıcı olarak silmek

Facebook hesabını kalıcı olarak silmek

Facebook hesap kapatma başvuru adresi buradan. Facebook hesabınız ile ilgili ya da bir başkasının hesabı ile ilgili sorun yaşıyorsanız önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook sayfanız ya da Facebook grubunuz varsa, kapatılacak Facebook hesabıyla birlikte silinecektir. Bu gibi durumlarda ikinci bir yönetici atayabilirsiniz.

Facebook hesabını sayfa içerisinden silmek: AyarlarHesabımı Sil seçeneğine tıklayınız ve 14 gün boyunca giriş yapmayınız. Facebook hesabını silme yazısını da inceleyebilirsiniz.

Facebook kapatmak Facebook hesabını kalıcı olarak silmek” için bir yorum

  • 23/06/2016 tarihinde, saat 19:00
    Permalink

    sım kart nerden takılıyor bana yardımcım olurmusununz

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir