Clash Of Clans Saldırı Taktikleri

facebook android iphone ayarlari

clash of clans saldırı taktikleri

Clash Of Clans ‘ın bir strateji oyunu olup da kendisinden çok yüksek leveldeki birisini de indirmemek imkansız değildir.

1. Düşmanınızın zayıf yönlerini bulun. Örneğin hava savunması varmı yokmu güçlümü değilmi ? , savunma mekanizmalarını ortayamı konumlandırmış yoksa köyün en dışlarınamı yerleştirmiş..

2. Birinci kuraldaki gibi izlenimlerinizi değerlendireceksiniz ve en zayıf noktasından saldırmaya başlayacaksınız.

3. Askerlerinizi iç içe değil hafif ayrık bir şekilde göndermekte fayda var çünki havan topları ve bombalar tek seferde tüm birliklerinizi yok edebilir.

4.  Güzel bir birlik şablonuyla saldırın. Örneğin 10 dev 80 okçu 40 barbar 2 şifacı ile çok iyi iş çıkartıyorum kendi levelinizde basabildiğiniz askerleriniz ile deneme yanılma yoluyla oluşturabileceğiniz en güçlü orduyu oluşturun.

5.  Eğer kupa için savaşıyorsanız hammaddesini korumak için dışarıya anabinasını koyan oyuncular oluyor onların anabinalarını 1 asker ile veya 20-30 arası asker ile çok rahat indirip kupanızı alabilirsiniz.

6. Ganimet için saldırıyorsanız tüm köyü yerle bir edecek kadar değil , düşman köyün hammaddelerini alacak kadar asker göndermeyi ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızı öneririm.

Unutmayın Clash Of Clans bir strateji oyunudur ve Sizin Tecrübeleriniz kendi Saldırı Taktiklerinizi oluşturacaktır. ( Bir köye saldırırken sağa sola bakmayın hangi askerinizi ne öldürdü nasıl oldu tüm askerlerim aynı anda yok oldu demekki bomba olabilir havanlar çok sakat gibi çıkarımlarda bulunun ve aynı hataya düşmeden devam edin.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir