Assassin’ s Creed Empire eski mısır dönemi

facebook android iphone ayarlari

Assassin’ s Creed Empire oyunu sizi eski mısır dönemine götürmeye hazırlanıyor. Ubisoft firmasının çıkardığı en büyük harita özelliğine sahip yeni oyunu hazırlık aşamasında. Oyun ne zaman çıkacak? Android ve iOS iPhone mobil cihazlar içinde bir sürüm çıkar mı?

Ubisoft firmasının yeni oyunu yakında yayınlanacak. Syndicate oyunu çıkalı 2 yıl olacak. Şimdide yeni Assassin’ s Creed oyunu Assassin’ s Creed Empire için kolları sıvadılar.

Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunun çoğu bölümü suda geçse dahi serinin en büyük harita özelliğine sahipti. Yeni seri ise kendi serilerinin dışında iddialı oyunlar ile kapışacağı bekleniyor.

 

Assassin’ s Creed Empire oyunu

Assassin' s Creed Empire eski mısır dönemi

 

Yeni oyun, oyun severleri eski Mısır dönemlerine götüreceği sızdırılan bilgilerde yer alıyor. Oyun haritası içinde iddialara göre GTA V oyunu ile aynı veya daha büyük olabilir.

Oyun şimdiden harita özelliği ile çok konuşulmaya başlandı. Devasa bir harita olacağı belirtiliyor. Oyun önümüzdeki dönem çıkmaya hazırlanıyor.

Ubisoft firması 2016 yılında yaşadığı sorunlardan dolayı Assassin’ s Creed Empire oyunu ile ciddi bir adım atacağı beklenmekte.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir