Apple ID Kimliğimin Şifresini Unuttum Şifre Kırma

facebook android iphone ayarlari

Apple ID hesabımın şifresini unuttum, hesabıma erişemiyorum, mail sıfırlama seçeneği ve kimlik doğrulama sorularına cevap veremiyorum bilmiyorum çözümü nedir? Apple hesabımın id şifresini nasıl açarım kırmak açmak için ne yapmalıyım?

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 ve Plus cep telefonda Apple id şifremi unuttum ne yapmalıyım? Çözümü nedir diyenler için önerilir.

Aşağıda başvuru seçeneklerini deneyebilirsiniz. Eğer seçeneklerle başvuru yapmanıza rağmen sonuç olumsuzsa veya güvenlik doğrulaması yapamıyorsanız nüfus cüzdanı ekran görüntüsü ve iPhone faturanızla başvuru yapabilirsiniz.

Apple id şifre sıfırlamak için başvuru iletişim adresi buradan. Resmi sitesinden internet üzerinden yardım almak için buradan 

Apple şifre sorunu için önerdiğimiz numaradan destek alabilirsiniz.

Apple ID kimlik hesabımın şifresini unuttum kırmak açmak başvuru için ne yapmalıyım

apple id şifre sıfırlama,apple id şifremi unuttum,apple şifre kırmak,iphone id kimlik şifresini unuttum,mail şifremi unuttum,unutulan şifre nasıl açılır kırılır

iphone id kimlik şifresini unuttum,mail şifremi unuttum

iphone id kimlik şifresini unuttum,mail şifremi unuttum

Apple iletişim numarası 00800 448 829 873 ve 0216 282 15 11 telefonla nadirde olsa görüşme imkanı olabiliyor. Destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Apple ID Kimliğimin Şifresini Unuttum Şifre Kırma” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir