facebook android iphone ayarlari

Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak? Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Android One 4G, GM 5, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9 ve Pixel C Android 7.0 güncellemesi.

Android 7.0 Nougat sürüm güncellemesi, Ağustos – Eylül 2016 tarihleri arasında bazı telefon modellerine gelmesi beklenmekte. @evleaks’ ın yayınladığı bilgiye göre Android 7.0 test sürümleri tamamlandıktan sonra, Android 7.0 güncellemesi ilk olarak Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9, Pixel C telefon modellerine ve daha sonra General Mobile Android One 4G ve GM 5 modellerine geleceğini yazdı.

Google, yaptığı açıklamada Android 7.0 güncellemesi bazı cihazlara gelmeyecek. Nexus 5 içinde sadece 1 yıl daha destek vereceğini belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak?

Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak

Android 7.0 hangi telefon modelleri alacak açıklandı?

Android 7.0 Nougat genel özellikleri: Android çoklu pencere ile aynı anda iki uygulamanın kullanılması. Doze Mod ve Gece mod’ a gelen gelişmiş seçenekler. Ekran kaydırmasında kolay kısayol’ a eklenen özellikler. Gelişmiş bildirim merkezi ile daha kolay bildirimleri yönetme. Çift sayfa tasarımı ile çok bildirim kontrolü. Bildirimlerde gizleme veya engelleme özelliği. Ekrandaki bildirim simgesine basılı tutarak ayarlar bölümüne ulaşma. Kısayollar da zil sesini değiştirmek ve uygulamaları ulaşmak.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
facebook müşteri hizmetleri