Aliexpress Nedir Güvenli Bir Site mi

facebook android iphone ayarlari

Aliexpress nedir güvenli bir site midir? TR.aliexpress.com sitesinden nasıl alış veriş yapılır? Kargo süresi kaç gündür ve vergi ödeniyor mu? Bunların cevabı yazımızda. Sorularınız varsa yorum bırakınız.

Aliexpress, Türkiye için tam olmasa’da Türkçe dil desteğini getirdi. Bir çok üründe Türkiye satışı bulunmaktadır. Firma Çin uyruklu türkiye site uzantısı tr.aliexpress.com olarak yer almaktadır.

Aliexpress, ünlü alış veriş sitesi Alibaba şirketinin diğer bir koludur. Alibaba Group’u e-ticaret’de dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

Yahoo şirketi, 2005 yılında Alibaba’nın yüzde 40 hissesine sahip oldu. Sitenin güvenirliği Yahoo gibi önemli bir markanın tercihi ile anlaşılmaktadır.

Aliexpress sitesinden alış veriş yaptığınızda Türkiye’ye kargo ulaşma süresi aşağıda yer almaktadır. Eğer isterseniz 7 gün içerisinde de kargonuz gelebilir ama çok fazla kargo ücreti ödersiniz. Alış verişte 100 dolar altında aldığınız ürünlere vergi ödemezsiniz.

China Post Registered Air Mail: Türkiye’ye kargo geliş süresi 15 ile 40 gün kargo ücretsiz yada çok az bir tutar ödersiniz.

China Post Ordinary Small Packet Plus: Türkiye’ye kargo geliş süresi 15 ile 40 gün kargo ücretsiz yada çok az bir tutar ödersiniz.

Aliexpress Nedir Güvenli Bir Site mi,tr.aliexpress.com,tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir