Aliexpress Nedir Güvenli Bir Site mi

facebook android iphone ayarlari

Aliexpress, Türkiye için tam olmasa’da Türkçe dil desteğini getirdi. Bir çok üründe Türkiye satışı bulunmaktadır. Firma Çin uyruklu türkiye site uzantısı tr.aliexpress.com olarak yer almaktadır.

Aliexpress, ünlü alış veriş sitesi Alibaba şirketinin diğer bir koludur. Alibaba Group’u e-ticaret’de dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

Yahoo şirketi, 2005 yılında Alibaba’nın yüzde 40 hissesine sahip oldu. Sitenin güvenirliği Yahoo gibi önemli bir markanın tercihi ile anlaşılmaktadır.

Aliexpress sitesinden alış veriş yaptığınızda Türkiye’ye kargo ulaşma süresi aşağıda yer almaktadır. Eğer isterseniz 7 gün içerisinde de kargonuz gelebilir ama çok fazla kargo ücreti ödersiniz. Alış verişte 100 dolar altında aldığınız ürünlere vergi ödemezsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

China Post Registered Air Mail: Türkiye’ye kargo geliş süresi 15 ile 40 gün kargo ücretsiz yada çok az bir tutar ödersiniz.

China Post Ordinary Small Packet Plus: Türkiye’ye kargo geliş süresi 15 ile 40 gün kargo ücretsiz yada çok az bir tutar ödersiniz.

Aliexpress Nedir Güvenli Bir Site mi,tr.aliexpress.com,tr.aliexpress.com güvenilir mi,tr.aliexpress.com nasıl alış veriş yapılır,kargo süresi,vergi ödeniyor mu,ne kadar vergi tutar,vergi yok mu,vergi alınıyor mu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir